Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Lists
ru: Списки

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: About
ru: Информация

en: No items found
ru: Материалов не найдено

en: Form id
ru: Идентификатор формы

en: Development settings
ru: Настройки разработки
