Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: About
sk: Informácie o
