Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: About
sl: O modulu
