Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Lists
tr: Listeler

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: About
tr: Hakkında

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
