Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Lists
uk: Списки

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: About
uk: Про модуль

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: No items found
uk: Немає елементів

en: Form id
uk: Ідентифікатор форми

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.
