Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Enable debugging
vi: Kích hoạt tính năng gỡ lỗi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Campaigns
vi: Chiến dịch

en: No items found
vi: Không tìm thấy
