Klaviyo CRM (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: List
eu: Zerrenda

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Form
eu: Formularioa
