Klaviyo CRM (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: List
hi: सूची

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Lists
hi: सूचियों
