Klaviyo CRM (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: List
lt: Sąrašas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Form
lt: Forma
