Klaviyo CRM (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: List
pl: Lista

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Lists
pl: Listy

en: Form
pl: Formularz

en: Select a field
pl: Wybierz pole
