Klaviyo CRM (1.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: List
ro: Listă

en: Settings
ro: Setări

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Lists
ro: Liste

en: Form
ro: Formular
