Klaviyo CRM (1.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: List
tr: Liste

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Lists
tr: Listeler
