Klaviyo CRM (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: List
uk: Список

en: Settings
uk: Налаштування

en: Form ID
uk: ID форми

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Lists
uk: Списки

en: Form
uk: Форма

en: Select a field
uk: Виберіть поле

en: Authentication method
uk: Метод автентифікації
