Klaviyo CRM (1.0.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: List
cs: Seznam

en: Settings
cs: Nastavení

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Lists
cs: Seznamy

en: Form
cs: Formulář
