Klaviyo CRM (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: List
he: רשימה

en: Settings
he: הגדרות

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Lists
he: רשימות

en: Form
he: טופס
