Klaviyo CRM (1.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: List
hu: Lista

en: Settings
hu: Beállítások

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Lists
hu: Listák

en: Form
hu: Űrlap
