Klaviyo CRM (1.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: List
id: Daftar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Form ID
id: ID formulir

en: Lists
id: Daftar

en: Form
id: Formulir
