Klaviyo CRM (1.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: List
ru: Список

en: Settings
ru: Настройки

en: Form ID
ru: ID формы

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Lists
ru: Списки

en: Form
ru: Форма

en: Select a field
ru: Выберите поле
