Klaviyo CRM (1.0.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ar: النماذج

en: List
ar: قائمة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Form ID
ar: الرقم التعريفي بالنموذج

en: Lists
ar: قوائم

en: Form
ar: نموذج
