Klaviyo CRM (1.0.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: List
az: Siyahı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Form
az: Forma
