Klaviyo CRM (1.0.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: List
ca: Llistat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Lists
ca: Llistes

en: Form
ca: Formulari
