Klaviyo CRM (1.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: List
da: Vis

en: Settings
da: Indstillinger

en: Form ID
da: Formular ID

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Lists
da: Lister

en: Form
da: Formular
