Klaviyo CRM (1.0.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: List
de: Liste

en: Settings
de: Einstellungen

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Private Key
de: Privater Schlüssel

en: Lists
de: Listen

en: Form
de: Formular

en: Select a field
de: Ein Feld wählen

en: Authentication method
de: Anmeldeverfahren
