Klaviyo CRM (1.0.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: List
el: Λίστα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Lists
el: Λίστες

en: Form
el: Φόρμα
