Klaviyo CRM (1.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: List
et: Nimekiri

en: Settings
et: Seaded

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Form
et: Vorm
