Klaviyo CRM (1.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: List
fa: فهرست

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Form
fa: فرم
