Klaviyo CRM (1.0.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: List
fi: Lista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Lists
fi: Listat

en: Form
fi: Kaavake
