Klaviyo CRM (1.0.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: List
gl: Lista

en: Settings
gl: Axustes

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Form
gl: Formulario
