Klaviyo CRM (1.0.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: List
hr: Popis

en: Settings
hr: Postavke

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Lists
hr: Liste
