Klaviyo CRM (1.0.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: List
ja: リスト

en: Settings
ja: 設定

en: Form ID
ja: フォームID

en: Lists
ja: リスト

en: Form
ja: フォーム
