Klaviyo CRM (1.0.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್
