Klaviyo CRM (1.0.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: List
lv: Saraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Form
lv: Forma
