Klaviyo CRM (1.0.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: List
nl: Lijst

en: Settings
nl: Instellingen

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: Lists
nl: Lijsten

en: Form
nl: Formulier

en: Select a field
nl: Veld selecteren

en: API Authentication
nl: API-authenticatie
