Klaviyo CRM (1.0.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: List
pt: Lista

en: Settings
pt: Configurações

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Private Key
pt: Chave Privada

en: Lists
pt: Listas

en: Form
pt: Formulário
