Klaviyo CRM (1.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: List
sk: Zoznam

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Form
sk: Formulár
