Klaviyo CRM (1.0.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: List
sr: Листа

en: Settings
sr: Подешавања

en: Form ID
sr: ID форме

en: Lists
sr: Листе
