Klaviyo CRM (1.0.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: List
sv: Lista

en: Settings
sv: Inställningar

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Lists
sv: Listor

en: Form
sv: Formulär
