Klaviyo CRM (1.0.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்

en: Form
ta: படிவம்
