Klaviyo CRM (1.0.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: List
th: ดูลิสต์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Lists
th: รายการ
