Klaviyo CRM (1.0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: List
vi: Danh sách

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Form
vi: Biểu mẫu
