Kliens (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
