Kliens (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
