Kliens (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
