Kliens (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність
