Kliens (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
