Kliens (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
