Kliens (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: edit
nl: bewerken

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit
