Kliens (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: edit
te: మార్చు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
