Kliens (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
