Klipfolio field (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Theme
ca: Tema

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Light
ca: Clar

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Dark
ca: Fosc

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
